.

.

Фен За Коса Носителот Пластични Ѕид Фен Заградата Бања Складирање Управување Со Воздушниот Компресор Организатор Дома Додатоци

Фен За Коса Носителот Пластични Ѕид Фен Заградата Бања Складирање Управување Со Воздушниот Компресор Организатор

мислење на клиентот:

DEN 789.60
Достапност
Во достапна форма

АБС МАТЕРИЈАЛ : Направен од PP+ПВЦ пластични материјали.Издржливост и долговечност увери.Можете да го поставите вашиот фен во леснотијата, тоа ќе го одржи stably.USER-FRIENDLY : Нема дупчење.Доаѓа со самолепливи поддршка на носителот.Можете лесно да го инсталирате на ѕид.Исто така, можете да ги користите кога ќе ви треба тоа во неколку секунди без да се оштети вашите ѕидови.ПРАКТИЧНА PLUG СЛОТ ДИЗАЈН : Сокриени plug картичка дизајн, може да висат на каблите и приклучоците уредно да се избегне какво истекување.Обезбедува помош.МУЛТИ ПРИЛИКИ ОПРЕМЕНИ : Супер леплива лепак го прави тоа може да биде инсталиран на претежно рамна површина.Совршен за стакло, ѕидови, маса, огледало, метал итн.Ве молиме бидете сигурни дека местото ќе го инсталирате е чиста и сува пред лепење на заградата на.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Сите наши производи се покриени со гаранција за квалитет од кои може да се јавите нашата служба за корисници за било каков проблем со производот.ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ABS МАТЕРИЈАЛ : Направен од PP+ПВЦ пластични материјали.Издржливост и долговечност увери.Можете да го поставите вашиот фен за коса во леснотијата, тоа ќе го одржи stably.КОРИСНИКОТ ПРИЈАТЕЛСКИ : Не дупчење.Доаѓа и со себе лепило за поддршка на носителот.Можете лесно да го инсталирате на ѕид.Исто така, можете да го отстраните кога ќе треба во неколку секунди без да ги оштети вашите ѕидови.ПРАКТИЧНА PLUG СЛОТ ДИЗАЈН : Сокриени plug картичка дизајн, може да висат на каблите и приклучоците уредно да се избегне влага истекување.Гарантира безбедноста на користење.МУЛТИ ПРИЛИКИ ОПРЕМЕНИ : Супер леплива лепак го прави тоа може да е инсталиран на повеќето рамна површина.Совршен за стакло, ѕидови, tial, огледало и метал итн.Ве молиме бидете сигурни дека местото ќе го инсталирате е чиста и сува пред да се држиме заградата на.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Сите наши производи се покриени со гаранција за квалитет од кои може да се јавите на нашите 24-часовна услуга на клиентите за било каков проблем со производот.Опис : Материјал : ПП+ПВЦ Боја : blue Weight : прибл. 50g/pc Bracket Големина : прибл. 4.33*2.75*3.94 in Support база големина : прибл. 2.95*3.27 in Package вклучуваат : 1*Фен Holder Package Including Hair Фен решетката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите