.

.

Подобро Трендови Бушава Граница Колекција е Ултра Мека, Кадифен и Абсорбента Tufted Бања Мат Килим Памук во Различни Бои, 17 x 24 Правоаголник, Сина

Подобро Трендови Бушава Граница Колекција е Ултра Мека, Кадифен и Абсорбента Tufted Бања Мат Килим Памук

мислење на клиентот:

DEN 820.08
Достапност
Во достапна форма

100% Памук. 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Супер абсорбента и ги задржи нозете топло и пријатно чувство по туш.Боите се задржи жив, дури и по многу пати, се мие.Им даде на вашите нозе топла и пријатна удобност по чекор да излезе од туш или када со овој Бушава Колекција од бања килим.Стилски Бушава килими за бања доаѓаат во широк спектар на големини и бои за да изберете од.Бушава Граница Колекција од бања килим е погодно машина перат за лесно грижа и импресивен долговечност во вашиот дом.Произведени со користење премиум квалитет Памук Предиво, тоа е многу абсорбента и ја прави вашата бања подови сува брзо.Бушава Граница колекција од бања килими се направени од 100% мека Памучна.Тие се удобно стилски и абсорбента - идеален за надвор када за капење бањата или во близина на мијалникот.Тие се, исто така, одлично во кујната или во вратата.Тоа има интрига над stich на Границата со кавга ткаенина.Бушава Граница Колекција се достапни во 4 бои и 6 Големини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите