.

.

SoHome Шарени Бања Килим Мат, Супер Меки Екстра Абсорбента Shag Бања Мат Килим, Совршен Кадифен Тепих Мат за Туш и Тоалет, Машина Перат, Не се Лизга, 20x32 Сива Сини

SoHome Шарени Бања Килим Мат, Супер Меки Екстра Абсорбента Shag Бања Мат Килим, Совршен Кадифен Тепих Мат за

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

СТИЛСКИ ШАРИ ДИЗАЈН : Мода и функција се сретнат во So Home Chino Бања Мат.Има стилски, тонски шари дизајн во морнарско сина дека ќе додадете елегантен, модерен декоративни акцент на вашата бања, додека, исто така ви дава мека место да се чекор.ЛУКСУЗЕН, КАДИФЕН БАЊА МАТ : дебела, кадифен изградба на мека, 100% полиестер предиво нуди пријатна удобност underfoot за кога ќе се чекор во и надвор од бања или туш.НЕ-ПРОПАДНА ПОДДРШКА : не-пропадна, полиуретан поддршка држи вашата бања килим од лизгање и помага да се задржи во место на било која површина.РАЗНОВРСНА : Место на овој сестран, 20" x 32" килим во вашата бања, entryway, кујна, или веднаш до вашиот кревет во вашата спална соба.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење или место чисти како што е потребно.На So Home Chino Бања Мат карактеристики стилски, тонски мрачно дизајн кој ќе додадете елегантен, модерен акцент на вашата бања оркестарот, а исто така ви дава пријатна место да се чекор.Густата, кадифен, 100% полиестер предиво нудат удобност underfoot за кога ќе се чекор во и надвор од бања.Не-пропадна поддршка држи вашата бања килим од лизгање и помага да се задржи во место на било која површина.Место овој сестран килим во вашата бања, во вашиот entryway, кујна, или веднаш до вашиот кревет во вашата спална соба.Машина перат за лесно се грижи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите