.

.

Amberbaby Деца Преносни Виткање Топла Када Када, Базен Бања Кофа за Деца, Долгата Изолација Време со Капак, 50 91 44cm

Amberbaby Деца Преносни Виткање Топла Када Када, Базен Бања Кофа за Деца, Долгата Изолација Време со Капак,

мислење на клиентот:

DEN 1128.00
Достапност
Во достапна форма

★вклучува : 1x бебе када, 1x виси кошница, 1x вода приклучокот, 1x рачка, 1x маска, 1x перница, 1x бања столче, 1x Мозоци цевка интерфејс, 1x продолжен аквадукт. ★91 x 50 x 44cm / 20 * 35 * 17 инчи.деца од 0 до 10 може да се водат нивните нозе слободно во када. ★материјали : Не-токсични ПВЦ материјали се исполнат безбедноста тест стандарди, не-токсични и невкусна.Вие не треба да се грижите за safty на децата кога тие се користат бебето када. ★изолација : кадата lcan се задржи водата, температурата на 40 °C за долго време, па можете да се искапат во студена зима.Во исто време, кадата lcan, исто така, ќе бидат поставени на вашиот телефон, списанија, чаши итн. ★дизајн : На slanting агол од 105° е ергономски дизајниран, и потпирачи за глава и бања столче им овозможи на децата да се релаксираат во када.Име : Виткање tub Material : PVCcolor : Pink Style : модерна simplicity Size : 91 x 50 x 44cm / 20 * 35 * 17 inches Precautions : 1. Прирачник за мерење ќе резултира во 1-3cm грешка, што е нормално.2. Овој пакет содржи само виткање бањи и не содржи декоративни елементи, кои се вклучени во слика.3. Поради осветлување, контраст, прилагодувањата за екранот, бојата на сликата може да биде малку различен, ве молиме understand4. Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обезбеди брз одговор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите