.

.

Deevoka Wind-up Животинско Лежи Бебе Лебди Лебди Бања Играчки за Деца - Кафеава

Deevoka Wind-up Животинско Лежи Бебе Лебди Лебди Бања Играчки за Деца - Кафеава

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени со безбедно висок квалитет не-токсични пластични и мирис за слободни.Правец на-горе, ставете ја во вода и да се види на пливаат.Одлично за bathtime када, базен или забава.Навистина плива во вода и индексира на земјата.Охрабрува имагинативна игра, нема батерии што се бара.Лесен и лесно за малку раце да работат.Опис : - Wind-up, ставете ја во вода и да се види на пливаат. - Лесен и лесно за малку раце да работат. - Одлично за bathtime када, базен или забава. - Навистина плива во вода и индексира на земјата.Охрабрува имагинативна игра, нема батерии што се бара. - Направени со безбедно висок квалитет не-токсични пластични и мирис за слободни.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : 14x8x6cm/5.51x3.15x2.36 inch Package Вклучува : 1 Piece Wind До Играчка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

- Material:
Plastic
- Size:
14x8x6cm/5.51x3.15x2.36 inch
Package Includes:
1 PieceWind Up Toy :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите