.

.

Мини Туш Играчки Снимање Кошарка Бања Играчки Симпатична Животно Кошница Снимање Кошница Играчки Кошарка Backboard Смешно Дете Образование Играчки(Мачка)

Мини Туш Играчки Снимање Кошарка Бања Играчки Симпатична Животно Кошница Снимање Кошница Играчки Кошарка Backboard

мислење на клиентот:

DEN 233.04
Достапност
Во достапна форма

Забава Бања Играчки : Само да се држи на обрачот на кадата или плочка на ѕидот, и вашето бебе ќе има забава бања време!Години би сакал да се пука кон кошот и може да се впуштаат во dunking.Безбедно И Издржливи : Нашите производи се изработени од нетоксични пластични без BPA.Материјалот е со висок квалитет, еко-пријателски , безбеден за вашето бебе.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја имаат.Моќен Вшмукување Чаша : Оваа мини кошарка играчка има 2 моќен вшмукување чаши, па тоа може да се поправи цврсто дури и ако тоа се навлажни.Тоа може да се држиме за било каква рамна и мазна површина.Помогне да Одвлече Внимание : Ако вашето дете не како капење или играње во када, овој кошаркарски играчка во собата може да го одвлекува вниманието на неговото внимание и да го направи да уживате во кадата игра со пукање.И да Имаат добар капење време.Пакување Листа : 1*Бања Мини Кошарка Стојат+3*Мини Кошарка.Правење на вашето бебе да се опуштите за време на капење.Играње со оваа бања играчка исто така, може да се обучуваат децата моторни вештини, која е многу корисна за здравјето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите