.

.

Dadoodi Бања Бомби Подарок Сет рачно изработени - 3 XXXL 5oz Fizzies со Роза, Чајно Дрво, Здравец Чисти Етерични Масла - Хидратантен Спа Третман за Сува Кожа - Најдобар Подарок И?

Dadoodi Бања Бомби Подарок Сет рачно изработени - 3 XXXL 5oz Fizzies со Роза, Чајно Дрво, Здравец Чисти

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Екстра голема големина не е маркетинг термин - 5 Oz!Секоја бања топката е поголемо отколку повеќето други топки да им овозможи да се обезбеди најдобрите fizz ефект покажува до вас.Нашата голема бања бомба diffuses текот на еден подолг временски период наспроти во секунди што е потребно за другите.Се забавуваат!.Луксузен Етерични Масла - во Потрага да се занесе во некои од најдобрите светски мириси и повеќето убави растенија?Роуз, Чајно Дрво, Здравец етерични масла покажа она што го прави секој еден oh-така вреди за инвестирање.Како резултат на еликсир, кои ќе се користат како парфеми и нега на кожата.Премиум природни состојки - за Разлика од другите бренд, можете да бидете сигурни дека нема скриени состојки.Погледнете во 'Мирис,' поле за да ги видите СИТЕ наши состојки.Ние не сакате да губите anyones време со глупости услови и скриени состојки во нашите бања бомби.Нема токсични или непотребните состојки, само состојки кои ќе направи да изгледате и да се чувствувате добро.Останете безбедни.Совршен Подарок - Оваа бања бомба подарок поставува е на многу желба листа.Идеални за вашата мајка/татко, на еден посебен, сопруга/сопруг, неа/него, девојка/момче и деца.Што друго?Рачно изработени, трепет топки, глутен/paraben слободни, вегетаријанска храна, пријателски, без тестирање врз животни и безбеден за деца.Дали сте подготвени да се опуштите и да уживате?.Бања бомба подарок сет кој можете да почнете да уживате.Совршен жените подарок избор за Жена/Мажи, Девојка/Момче и Деца.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите