.

.

JOON X МЕСЕЧИНАТА Бања Бомба Бар (Шампањ), Смирувачки Бања Впие за Релаксација и Хидрирани Кожата, Шеј Путер & Морска Сол за Негување Меур Бања, 4.9 оз

JOON X МЕСЕЧИНАТА Бања Бомба Бар (Шампањ), Смирувачки Бања Впие за Релаксација и Хидрирани Кожата, Шеј Путер

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

ЛУКСУЗНИ БАЊА ОБРЕДНО - Постават назад и да се релаксираат, негување на масла и uplifting мириси се создаде само грижа искуство како ниеден друг.Нашите утрешната бања бомба барови се совршен додаток на вашата капење рутина.УНИКАТЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - да ја уништат вашите најблиски со грижа за себе.Ако некој е веќе бања бомба фан, ова е совршено луксузен подарок!Ако не, тогаш таа или тој наскоро ќе има нов омилен ритуал капење!.БОГАТА ХИДРАТАЦИЈА - Секоја лента се помеша со подигнување мирис и содржи совршен дел на какао и шеј butters да се природно да се лекува и хидрат за само-грижа искуство како ниеден друг.ПЕНЛИВИ ШАМПАЊ - Кисна вашата бања со ароматерапијата на нашите прекрасни ароми.Шампањ е прекрасен мирис направен од пенливи цитрус и суптилни цветни.КАКО ДА се КОРИСТИ - Помага да нежно се смири и да го негуваат кожата без да ја над-сушење.Едноставно прекинеме голем дел од бар, место во бања вода и fizz вашите грижи далеку.Нежно доволно за деца или спа искуство дома.Бар Бомба (Шампањ) - Еден Пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите