.

.

Овес, Млеко & Мед Бања Бомба 4-Пакет

Овес, Млеко & Мед Бања Бомба 4-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Fizzies во вашата када и соопштенија навлажнувачки масло за да омекне вашата кожа.Создава вкусна мирис на млеко & мед мирис на вашата бања вода.Одлично за услуги или подароци!.Пакетот вклучува 4 бања бомби.Направен во САД.Блажен Бања Бомби се дизајнирани да ги рефлектираат нивните сопствени помеша мирис.Овие бомби се џем-спакувани со прекрасен fizz, не спојници.Блажен додава навлажнувачки масла за секоја бања бомба за бања дека ќе ја напушти чувство на вашата кожа мека, soothed и славно миризлива.Oooo-Ла-Ла!Уживајте во!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите