.

.

IGUFSDIG 1Pcs Прилагодливи Бебе Круна Бања Шапка Туш Уво Заштитна Капа Прилагодливи Бебе Бања Шапка Бебе Туш Капа за Доенчиња Години Деца Деца

IGUFSDIG 1Pcs Прилагодливи Бебе Круна Бања Шапка Туш Уво Заштитна Капа Прилагодливи Бебе Бања Шапка Бебе Туш

мислење на клиентот:

DEN 157.20
Достапност
Во достапна форма

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите деца туш капа е направен од високо-квалитетни PP+TPE, меки и удобни, гребенот е проширува и угоре свиткани, а водата да тече од брзо од назад.СИМПАТИЧНА ОБЛИК : симпатична цртан филм круна форма е забавно и привлечни за бебето.Деца ќе го сакам бања. 3 бои за да изберете од, црвена, жолта и сина.ЛЕСНО БАЊА ВРЕМЕ : Нашето бебе шампон може да се спречи вода/пена од тече во бебе очите и ушите за време на бања, и бебето да си игра со играчки, додека за капење.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Има прилагодливи рака на грбот на круната во облик на децата туш капа, која може да се прилагоди слободно според големината на бебето главата.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Погоден за деца да се мие косата, се искапат, па дури и фризура, корисни и корисни за децата секојдневниот живот.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите деца туш капа е направен од високо-квалитетни PP+TPE, меки и удобни, гребенот е проширува и угоре свиткани, а водата да тече од брзо од назад СИМПАТИЧНА ОБЛИК : симпатична цртан филм круна форма е забавно и привлечни за бебето.Деца ќе го сакам бања. 3 бои за да изберете од, црвена, жолта и сина ЛЕСНО БАЊА ВРЕМЕ : Нашето бебе шампон може да се спречи вода/пена од тече во бебе очите и ушите за време на бања, и бебето да си игра со играчки, додека капење ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Има прилагодливи рака на грбот на круната во облик на децата туш капа, која може да се прилагоди слободно според големината на бебето главата ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Погоден за деца да се мие косата, се искапат, па дури и фризура, корисни и корисни за децата секојдневниот живот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите