.

.

kingdalux 48 КОМПЈУТЕРИ Анти Лизга Туш Налепници, Безбедност Када Ленти, Лепило Decals со 2PCS Премиум Scraper, за Туш Када Скалите Скали Чамци и Други Лизгава Места

kingdalux 48 КОМПЈУТЕРИ Анти Лизга Туш Налепници, Безбедност Када Ленти, Лепило Decals со 2PCS Премиум Scraper,

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Peva. ❤ Кадата Не се Лизга Налепници - не се лизга када налепница поставите работи на ист начин како кадата мат, но е полесно да се инсталира.Тоа е, исто така, полесни и полесно да се одржува.Вие само треба да се држиме посебна налепница на внатрешната површина на кадата или на подот од туш плочка. ❤ Када Лизга Налепници Пакетот Вклучува - 48 анти лизга туш налепници и 2 висок квалитет на гребење.Идеално, 48 туш мат не се лизга налепници може да го заземаат поголемиот дел од површината на кадата бањата, а со тоа намалување на ризикот од случајно се лизга.Што е најважно, можете дури да го користите овие налепници на скалите да ги направи побезбедни. ❤ Лесно да се Отстрануваат Без Остатоци - Овие Не се Лизга Бања Туш Лепило Налепници се дизајнирани да се држиме цврсто на мазни површини, обезбедување на силна адхезија и одлична контрола.Во прилог, ова ви обезбедува со долги-трајни против пролизгување и да падне заштита.Специјален лепак кој се користи за овие налепници може да биде лесно да се отстрани без да остават било остатоци. ❤ Наменета Само за Мазни Површини - ве Молиме не го инсталирате на voids или текстура/нерамни површини; сите тие ќе имаат негативно влијание врз лепливоста.Пред влегување или напуштање на кади, тушеви, или други лизгава области, бидете сигурни дека вашиот перници се цврсто обезбедени. ❤ 100% Доживотна Гаранција за враќање на Парите + Совршен Услуги на Клиентите - Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со добри производи и услуги.Ако не сте задоволни од било која причина, ние ќе обезбедиме целосна наплата или размена на услуги!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите