.

.

Преносни Када, 31Самостојна Када Дома БАЊАТА, Впива Када за Туш Кабина, Мраз Када Задебелена Термички Пена за да се Задржи Температура

Преносни Када, 31Самостојна Када Дома БАЊАТА, Впива Када за Туш Кабина, Мраз Када Задебелена Термички Пена за

мислење на клиентот:

DEN 1175.76
Достапност
Во достапна форма

Уживаат во Спа и Бања во Мала Соба : поставката е поедноставно и побрзо, и не треба да пумпа за воздух, како и повеќето други пластични кади.Зема еден мал простор, дури и во вашиот туш или мала бања.Тоа е идеален за употреба како впива када, мраз када, преносни отворено када.Доволно Простор : неговиот дијаметар изнесува околу 31 инчи (80см) и нејзините собрани висина е околу 28 инчи (Heightening дизајн:70cm).Што може да се водат слободно во водата, доволно голема за возрасни и деца под 6ft 2in.мраз када за спортисти.Еколошки и Издржливи : ткаенина на преносни бања е 0.6 mm Нето Стегање Крпа материјал, и на дното на не-гумени када е два ПВЦ со 10мм сунѓер.Увезени од Не-токсични ПВЦ исполнат количество тест стандард, животната средина-пријателски и издржливи, па можете да уживате во када, без никакви грижи.Лесно да се Свитка и Чување на : Оваа топла када е многу лесен, лесен за носење, свитлива и лесен за чување.Овој преклопен преносни бања може да биде лесно да се користи во затворени простории и на отворено, па можете да уживате семејство бања масажа во секое време.Лесно да се Соберат и Солиден : можете да ги користите преносни бања када, во секое време, насекаде! (4*мали цевки, 4*зглобовите, 6*поддршка цевки,1*составен када,1*потрошувачка цевка) Во када е многу здрав.Шест-точка за поддршка е рамномерно распоредени.Тоа не е лесно да се излее по вчитувањето на вода, па можете да се опуштите и да уживате во када.Вие не треба да се надува како и повеќето други пластични када.Поставување на нашите преносни када е поедноставно и побрзо.Зема еден мал простор, дури и во вашиот туш или мала бања.Тоа е идеален за употреба како када, мраз када, преносни отворено када.Преносни Бања Ѕид е составен од 6 слоеви на високо-квалитетни и термо изолација материјали.Преносни Бања Дното е Составен од 5 слоеви на меки и удобни материјали. (Може директно да делува како перница) Толку Лесно да се Задржи на температурата 30-120 на вода за долго време. (мраз бања или топла бања).Ширина : 31 инчи.Висина : 28 инчи.Погоден за Деца или за Возрасни.Направени од издржлив и дебелина на материјалот.Употребата на задебелена EPE материјал го прави дното повеќе меки и удобни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите