.

.

Dorman 697-120 Диференцијални Имајќи Комплет

Dorman 697-120 Диференцијални Имајќи Комплет

мислење на клиентот:

DEN 3166.80
Достапност
Во достапна форма

Лесен за полнење - овој прстен и крило имајќи инсталација комплет содржи сите потребни состојки за комплетен поправка на одредени возила апликации.Поврзани со поправка - smart да се имаат при рака кога инсталирање на диференцијални прстен и крило.Трајни изградба - изградена за сигурен долговечност, без дефекти во материјалите и изработката.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на дизајнери и инженери во сад.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа диференцијална имајќи комплет вклучува сите потребни инсталација на компоненти за диференцијална прстен и крило на одредени возило години, го прави и модели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите