.

.

Corgi Handley Страница Halifax Б. III LV937/МЗ-E ?Скапи Бебе?, РАФ Бр 51 1/72 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

Corgi Handley Страница Halifax Б. III LV937/МЗ-E ?Скапи Бебе?, РАФ Бр 51 1/72 DIECAST Авиони Пред-изграден Модел

мислење на клиентот:

DEN 669.60
Достапност
Во достапна форма

Пред-изграден Модел.Големина во ИНЧИ : Должина : 11.7 Ширина : 17.16. Материјал : DIECAST.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Многу детални во текот,Високо Предмети.Состојба : Нова Скала? 1/72 Готовиот модел.Пред да се изградат и Претходно напишано.Подготвени да се прикажува на екранот.Материјал : DIECAST Големина во СМ : Должина : 30 Ширина : 44 Големина во ИНЧИ : Должина : 11.7 Ширина : 17.16 ве Молиме Забележете : Оваа НЕ е ДЕТЕ?S ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ од 14+ ви Благодарам многу за вашиот бизнис.Модел е многу кревка објект.За контрола на квалитет, ние се провери секој модел пред брод надвор.Ние ќе ја отворите кутијата за проверка на моделот.Имаме камера во магацин за следење и снимање на овој процес.Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите