.

.

(10PCS) MAX9812LEXT IC AMP АУДИО МОНО AB МИКРОФОН SC70-6 9812 MAX9812 9812L

(10PCS) MAX9812LEXT IC AMP АУДИО МОНО AB МИКРОФОН SC70-6 9812 MAX9812 9812L

мислење на клиентот:

DEN 2078.40
Достапност
Во достапна форма

Дел NO. : MAX9812 LEXT+Т Пакет : SC-70-6. Опис : IC AMP АУДИО МОНО AB МИКРОФОН SC70-6. Дел NO. : MAX9812 LEXT+TPackage : SC-70-6 Description : IC AMP АУДИО МОНО AB МИКРОФОН SC70-6 Supplier : SICSTOCKType : Класа ABOutput Тип : 1-Канал (Моно)Максимална Излезна Моќност x Канали @ Оптоварување : -Напон - Набавка : 2.7 V ~ 3.6 VFeatures : Микрофон, Исклучување, Термички Protection Mounting Тип : Површината Mount Supplier Уред Пакет : SC-70-6.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите