.

.

Crunchmaster 5 Семе леб од мешано брашно Бомбичка (10 мл., 2 ст.)

Crunchmaster 5 Семе леб од мешано брашно Бомбичка (10 мл., 2 ст.)

мислење на клиентот:

DEN 1963.20
Достапност
Во достапна форма

Не-ГМО.Глутен слободни.Кошер.Без вештачки бои, вкусови, или preservatives.Net тежина : 1.25 фунти (20 унци).Crunchmaster 5 Семе Мулти-Жито Крекери (10 мл., 2 pk.) ќе се спречи вашите желби каде и да одите.Кога сте на работа и чувство гладни, овие петарди ќе ги задоволи вашиот апетит.Ставање во овие вашето дете lunchbox може да се осигура дека тие имаат нешто да се јаде за време на снек време, премногу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите