.

.

Сон За Мене, Edgewood 4-во-1 Конвертибилна Мини Креветчето, Кул Сива , 40x25x33 Инчен (Пакување од 1)

Сон За Мене, Edgewood 4-во-1 Конвертибилна Мини Креветчето, Кул Сива , 40x25x33 Инчен (Пакување од 1)

мислење на клиентот:

DEN 4800.00
Достапност
Во достапна форма

CONVERTIBILITY ОПЦИИ : се Задржи чекор со вашиот расте детето променливите потреби со Edgewood 4-во-1 Конвертибилна Мини Креветчето.Почнувајќи мини креветчето, може да се претвори во мини daybed и твин-size кревет (кревет шини се продава одделно).КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Изграден од цврст pinewood, тоа може да се пофали посно и модерен дизајн.Тоа зафаќа мал стапало, е идеален за ко-sharing и искористување на мали расадници.Изберете од 7 пријатни бои и се комбинираат со различни дезени и текстури.ДУШЕК ПРАШАЊА : Edgewood има 3-позиција прилагодливи душек висина прилагодување и доаѓа со регулаторните 1" душек подлога.Изберете еден Сон За Мене, не-токсични, Greenguard Gold certified мини или преносни креветчето душек за совршено се вклопуваат.ПРИОРИТИЗИРАЊЕ на БЕЗБЕДНОСТ : Сите наши јасли се JPMA заверена и се тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност.ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ димензии се 39 Lx28 Wx37 H инчи.Максималниот лимит на тежина е 50 кг.Сите tools/монтажа инструкции се вклучени.На Edgewood 4-во-1 Конвертибилна Мини Креветчето е идеално парче расадник мебел дека треба да одговара на променливите потреби на вашиот расте дете.Почнувајќи мини креветчето, може да се претвори во мини daybed и твин-size кревет (кревет шини се продава одделно) како вашето дете е потребна промена.Изграден на цврста pinewood, на Edgewood карактеристики на современ и стилски дизајн.Тоа зафаќа мал стапало, е идеален за компактен расадници или кога ќе се ко-споделување на вашата соба со вашето бебе.Можете да изберете од седумте пријатни бои и се меша и натпревар со другите парчиња мебел, килими, различни дезени и текстури за да се создаде модерен расадник.На креветчето има 3-позиција прилагодлива висина на душек амбиент кој може да се приспособи како вашето дете расте и доаѓа со регулаторните 1" душек pad Choose Сон За Мене, не-токсични, Greenguard Gold certified мини или преносни креветчето душек за совршено се вклопуваат.На Сон Ми ние се даде приоритет на безбедноста.Сите наши јасли се JPMA заверена и се тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да се исполнат/надмине владата и ASTM стандарди за безбедност.Производ димензии се 39 Lx28 Wx37 H инчи.Максимална тежина граница е 50 кг.Сите tools/монтажа инструкции се вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите