.

.

QSCVDEA Природна Розова Кристал, Ashtray, Креативна Личност Тренд Ashtray, Украсни Орнаменти, Светлина Луксузни Складирање Цилиндар

QSCVDEA Природна Розова Кристал, Ashtray, Креативна Личност Тренд Ashtray, Украсни Орнаменти, Светлина Луксузни

мислење на клиентот:

DEN 3864.72
Достапност
Во достапна форма

Природни кристал камен, кристал украси, ashtray,.Повеќе од 40 процеси, обработка време од груба да готовиот производ е 720 часови, рачно резбани, полиран, и квалификувани стапка е 80%, прегледот е ограничен, и повеќе од 20 години искуство во производство поле.Материјал : природна розова кристал, за употреба : домот и декорација на подароци, не се лизга на дното дизајн, сместувањето е многу урамнотежен.Совршен подарок идеја : погодна за пушачи и не-пушачите.Не само ashtray, но, исто така, домашна декорација.Обезбеди Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените и други подароци за себе, вашите пријатели, семејство и љубовници!.Answer : ___________________________ Note : Ова зачувувај ги внесените датотеки нови производи секој ден, а некои производи имаат големи попусти.Фокусирајќи се на продавница ќе ви донесе различен шопинг искуство.Оваа продавница подигнати нови производи секој ден, а некои производи имаат големи попусти.Фокусирајќи се на продавница ќе ви донесе различен шопинг искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите