.

.

Канцеларија Ashtray со Капак, Дома Ashtrays и Отворено Ashtrays за Цигари, Керамички Пепел Послужавник, Фенг Шуи Оркестарот, Три Нозе Пари Кралот Жаба, Бог на Богатство, Кул Ashtray

Канцеларија Ashtray со Капак, Дома Ashtrays и Отворено Ashtrays за Цигари, Керамички Пепел Послужавник, Фенг

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Со Среќа : Кралот Жаба, богот на богатството од Исток, е фенг шуи оркестарот со паричка во неговата уста симбол на успех и акумулација на богатство.Тоа може да ви донесе среќа и да се направи вашиот бизнис подобро и подобро.Фенси ashtray можат да бидат ставени во продавница, дом, канцеларија.Тоа е добар избор за вас ако ви треба бог на богатство за да го промените вашата среќа.Од научна гледна точка, тоа ќе ви даде позитивна психолошка мотивација, придонесува за успехот на вашата кариера и живот.Луксузни Материјали, Напредни Уживање : рачно изработени и екстремно издржливи.Керамичка ashtray е направен од виолетови песок руда почвата, исто така познат како богата со глина, кој претставува богатство и добра среќа.Пурпурна песок е богата со култура, има илјадници години историја, има многу голема колекција вредност.На jinchan(Кралот жаба) ashtray може да го подобри вашиот темперамент, да се направи вашиот пушењето повеќе пријатни.Windproof Ashtray:Пепел тави може да помогне да се изгаснат цигари и го задржат чадот.Ashtrays за цигари отворено го капакот за да се спречи пепел од тоа да биде разнесена од секаде.Пура ashtrays отворено може да биде, исто така, добар начин за да се скрие отпушоци од цигари и отсечени мирис во воздухот.Обезбеди повеќето пријатни пушењето искуство за вас и за вашите гости.Голем ashtray големина е Л 5.5 инчен * H 2.8 инчи * W 4.0 инчен, можат да го сокријат барем 4 пакети на отпушоци од цигари.Совршен Подарок : Не само практични пура ashtrays за мажи луксуз, но исто така уметнички дела.Око-фаќање на вниманието декорација за канцеларии, домови, courtyards, ресторани, КТВ, кафуле и хотели.Тоа е креативни подароци за родендени, годишнини, Денот на Таткото, Божик, Нова Година, и Денот на Вљубените.Отворено ashtray исто така, може да се даде на пријатели како Кинески стил подароци, фенг шуи подароци и декорација.Пакет : Керамички ashtray се спакувани во krabičkách со мулти-слој тапацир материјали за да се обезбеди дека тие нема да бидат оштетени за време на транспортот.Ако производот ќе добие е оштетен, ве молиме да аплицирате за нова директно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите