.

.

Gemer Нови Мини Пура Ashtray Висока Класа Дома Ashtrays Пластика-Пепел Автомобил Пушењето Цигари Мали Додатоци во Канцеларија Отворен или Затворен Лесно разјасниме Со Пура ?

Gemer Нови Мини Пура Ashtray Висока Класа Дома Ashtrays Пластика-Пепел Автомобил Пушењето Цигари Мали Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Цврст алуминиум метал пура патување ashtray.Компактен, едноставно, преносни, трајни, отпорни на корозија и отпорност.Има една пура до 60 прстен колосек.Одлично за секојдневна употреба дома, патио, канцеларија, ресторан, автомобил или било каде во меѓувреме.Димензии : 4.7" L x 2.7" W x 1.0" H, тежина 8.3 оз.Лесно да се чисти и тоа е машина за миење садови безбедно.Не се лизга мат на дното, за да се избегне табела површината се рбет и да се зголеми ashtray стабилност.Одличен подарок идеја за вашите пријатели & семејство, за Венчавка, Денот на Таткото, Роденден, Годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Се најдобри во класата, клиент сервис, 100 % ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на, нерви слободно да се врати за 90 дена, без прашања праша.Произведе Детали : Произведуваат Име : Пура Пластични Ashtray Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Нето тежина : 0.1 КГ Бруто Тежина : 0.15 КГ Пакет Големина : 7.4×5.90×1.33 инчен Она што ќе добиете за : 1 X Пура Ashtrays 1 X Подарок Box Solid алуминиумски легури на метал пура патување ashtray.Компактен, едноставно, преносни, трајни, отпорни на корозија и отпорност.Има една пура до 60 прстен колосек.Одлично за секојдневна употреба дома, патио, канцеларија, ресторан, автомобил или било каде во меѓувреме.Димензии : 4.7 инчен L x 2.7 инчен W x 1.0 инчен H, тежина 8.3 оз.Лесно да се чисти и тоа е машина за миење садови безбедно.Не се лизга мат на дното, за да се избегне табела површината се рбет и да се зголеми ashtray стабилност.Одличен подарок идеја за вашите пријатели & семејство, за Венчавка, Денот на Таткото, Роденден, Годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Се најдобри во класата, клиент сервис, 100 Проценти за враќање на ПАРИ , нерви слободно да се врати за 90 дена, без прашања праша.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : треба да се избрише со влажна крпа и исушете да се исчисти.Целиот лента е обложена со заштитен слој.Покрај тоа,со цел да се направи ashtray повеќе издржливи.Слој од нерѓосувачки челик е додадена на ashtray,која може совршено да се заштити плоча од се изгорени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите