.

.

Франција Стил Шема Модерна Круг Стакло Пепел Фах Преносни Декоративни Цигари Цигари Ashtray Држачот За Домашна Канцеларија

Франција Стил Шема Модерна Круг Стакло Пепел Фах Преносни Декоративни Цигари Цигари Ashtray Држачот За Домашна

мислење на клиентот:

DEN 438.96
Достапност
Во достапна форма

Стакло.Оваа ashtray е направена од олово-слободен стакло, кој е еколошки и кристално јасна.Постои не се лизга мат на дното на ashtray, и постојат 3 пушењето слотови на работ, што е погодно за секојдневна употреба.Стаклото ashtray која одговара на внатрешна и надворешна табела врвот украси, со дијаметар : 3.3 инчи, висина : 1.4 инчи.Стаклото ashtray е фино полиран, и на рабовите се изедначи и не ги повредат вашите раце.Таа е погодна за декорација во дневни соби, спални соби, канцеларии, и автомобили.Голем број на симпатична модел дизајни за да изберете од, убави, модерни, и tasteful, без разлика на канцеларија или дома, тоа е полн со стил.Тие се многу погодни како денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, или други одмор и забава сувенири.Круг стакло ashtray, користење на еколошки материјали, не се лизга, лесен за употреба, исклучителна форма, е комбинација на декорација и практичност.Може да се чисти редовно.Ако наидат на проблеми по купување на овој ashtray, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите