.

.

Среќа Nexus® Антички Сребрен Пура Ashtray, Трајни Дома Ashtray, Еден Слот Дизајн

Среќа Nexus® Антички Сребрен Пура Ashtray, Трајни Дома Ashtray, Еден Слот Дизајн

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Направена со Легура, висок квалитет на метални материјали.Цврсти и трајни, анти- ' рѓа, анти-корозија, анти-влијание.Добро изградена изграден да трае долго време.Античкиот Сребрена боја начин со голема текстура, мора да имаат прибор за секоја цигара лице.Една пура остатокот дизајн.Одговара на сите пура големина.Го прави голем дар присутни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите