.

.

WSZJJ Луксузни Европски Стил Пура Ashtray со Моделот Десктоп Пушењето Пепел Послужавник за Внатрешна Отворено Домот Дома Décor (Боја : A)

WSZJJ Луксузни Европски Стил Пура Ashtray со Моделот Десктоп Пушењето Пепел Послужавник за Внатрешна Отворено

мислење на клиентот:

DEN 8551.68
Достапност
Во достапна форма

♥ На изработка е добро дефинирани, рабови и агли се мазни не повреда на рацете. ♥не содржат штетни материи, така што вие и вашето семејство може да ги користат со доверба. ♥Материјал : Високо-квалитетни керамички е мазна и нежна, анти-УВ е лесно да исчезнат, има карактеристики на отпор да падне носат. ♥corrosionnot лесно да се нула, правење на вашиот чистење повеќе погодно. ♥Големина на : 15 * 15 * 6 cm.Боја : Злато , Silver Material : resin Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office This производот е погоден за користење во бања, спална соба, дневна соба, канцеларија и други простори, лесна и практична.Со цел да се задржи спалната соба чистење, ве молиме обидете се да го замени ѓубре торба во корпата за ѓубре за да се спречи комарци од запишување.Прирачник за мерење може да има ситни грешки, но не влијае на нормална употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите