.

.

PENGHU Ashtray, Пушач Мулти-Функција на Цигари Ashtray, од Легиран Пура Ashtray - Факултативна Злато и Сребро (Боја : Сребро)

PENGHU Ashtray, Пушач Мулти-Функција на Цигари Ashtray, од Легиран Пура Ashtray - Факултативна Злато и Сребро

мислење на клиентот:

DEN 1320.00
Достапност
Во достапна форма

1, класичен стил е различен, на антички вера дека е тивка, ниско-клуч и се фокусираше на држат до себе никогаш не се менува.Денес се уште ја одржува стар, класичен облик. 2, направени од високо-квалитет на метални материјали, цртање процесот на дизајн high-end луксуз, истакнувајќи аристократски атмосфера.Карактеристики метал текстура, ултра-лесни преносни дизајн, стилски и удобен, издржливи. 3, текстура (високо-одделение метална школка, научни структурен дизајн), трајни (прецизност песна дизајн).Здрав (чист алуминиум за да креирате целосна тежина). 4, чадот резервоарот дизајн пура посебни чад коритото, погоден за повеќето пури, чадот преку усвојува мелење процес, анти- ' рѓа и анти-корозија.Име : Ashtraymaterial : metal Packing : исклучителен подарок кутија packaging Color : злато, silver Specification : 160*85*30 MMWeight : подарок кутија заедно 0.94 kg Application : сите occasions Quantity : 1.

Клучни карактеристики

160*85*30MM :
Weight:
| gift box together 0.94kg
Application:
all occasions
Quantity:
1

Им се допаѓа и на купувачите