.

.

Во ЧЕСТ НА ДВА КОЈ УМРЕЛ ЗА ВАС ИСУС & АМЕРИКАНСКИ ВОЈНИК Везени Смешно Biker Велејќи Печ Вест Јакна Амблем Мотоцикл

Во ЧЕСТ НА ДВА КОЈ УМРЕЛ ЗА ВАС ИСУС & АМЕРИКАНСКИ ВОЈНИК Везени Смешно Biker Велејќи Печ Вест Јакна Амблем

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Сосема Нов.Приближна Големина : 4" Широк x 1.5" Висока (10 cm x 4 см).Врвен Највисок Квалитет На Везови.Најновите Hi-Tech Twill задниот земјата материјал.Многу детални изработка.Врвот на Линијата Квалитет Печ.Железо или да се Шие На.Бесплатен Превозот за НАС.Сосема Нов.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите