.

.

ZEGINs Цвет од Dagger Печ Везени Applique Железо За да се Шие На Амблемот

ZEGINs Цвет од Dagger Печ Везени Applique Железо За да се Шие На Амблемот

мислење на клиентот:

DEN 155.76
Достапност
Во достапна форма

Димензии : Ширина 1.2 инчи * Висина 4.4 инчи (мерено од најширока и највисока точка). 100% целосно извезени.Поддршка : Супер силна топлина печат лепак поддршка.Овој patch може да биде на железо или да се шие на било облека.Одлична машина за миење перформанси.Тоа никогаш не ќе падне.Safty : суров материјал од нашите закрпи се помина на тестот.Нашите печ е безбедно.Лесно : Идеални за украсување на вашите фармерки, капи, торби, јакни и кошули.Само 15 секунди можете да DIY свој стил на облека.Пакување : 1 парче парче спакувани.ZEGIN понуда на висок квалитет на модата везени декоративни додатоци.USAGEZEGIN печ може да биде железо или пораби на.Ако се одлучите на железо, Железо во вашиот дом е на располагање.Овој процес е лесно и брзо, ќе може да има свој стил на облека со нашите печ во 15 секунди. 1, Подготви вашиот печ и загрејте ја железо (160¡æ-200¡æ). 2, Направете ја вашата облека мазна и изберете ја позицијата на железо.На платно е добредојден да се стави помеѓу железо и печ/облека за заштита на вашата облека.Вие исто така може да се претвори во текот на ткаенина за Железо. (Лепак може да биде полесно се топи.) 3, Притиснете го копчето за Железо за 15 секунди. 4, Кога печ се излади, се провери тоа.Ако не се пеглаат, повторете ги чекорите.SAFETYAs да печ, вез конец, топлина печат лепак и ткаенина биле донесени на штетни материи тест.Нашите печ е безбедно.PACKINGThere се 1 парче везени печ спакувани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите