.

.

H00008784-B01 - - Анти-TNFRSF18 Глувчето Polyclonal Антитела - Секој (50µl)

H00008784-B01 - - Анти-TNFRSF18 Глувчето Polyclonal Антитела - Секој (50µl)

мислење на клиентот:

DEN 2157.60
Достапност
Во достапна форма

Опис : .Големина на : 50 µL.Добавувачот Нема. : H00008784-B01. Единица : Секој (50µl).Тип : Primary Antigen : TNFRSF18 Clonality : Polyclonal Clone : Конјугација : Unconjugated Epitope : Домаќин : Mouse Isotype : Реактивност : Човек.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите