.

.

Kokiya 3X Анти - Статички Четка PCB ESD Четка Електронска Компонента Cleaning Tool for PC

Kokiya 3X Анти - Статички Четка PCB ESD Четка Електронска Компонента Cleaning Tool for PC

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Погоден за мобилен телефон матични плочи и компјутерски матични плочи и различни кола.Одлично да се чисти за компоненти и делови.Прашина почиста за телефонот компјутер тастатура за таблет PCB чистење поправка алатка.Анти-статички четка, да не се направи штета на вашиот уред.Двојна глава четка лесен за употреба.Опис : - Погодни за мобилен телефон матични плочи и компјутерски матични плочи и различни кола. - Прашина почиста за телефонот компјутер тастатура за таблет PCB чистење поправка алатка. - Анти-статички четка, да не се направи штета на вашиот уред. - Одлично да се чисти за компоненти и делови. - Двојна глава четка лесен за употреба.Спецификација : - Материјал : Метал - Должина На : Прибл. 15 cm/5.91 inch Package Вклучува : 3 Дел Плоча Четка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите