.

.

Дизни Паркови Магнет - DLP - Дизниленд во Париз

Дизни Паркови Магнет - DLP - Дизниленд во Париз

мислење на клиентот:

DEN 1096.80
Достапност
Во достапна форма

Дизни Паркови Автентични.Дизни Паркови Магнет - DLP - Дизниленд Parist - DLP.Одбележат вашиот магичен спомени на вашиот престој во Дизниленд во Париз со симпатична магнет.Кој се некои од вас омилен лик делови.Мики, Ratatouille, Зуи Lightyear, Неверојатните, Бод, Monsters Inc и Немо.Мека на Допир Околу 1 1/2" H x 5" В Одбележат вашиот магичен спомени на вашиот престој во DLP со симпатична магнет.Кој се некои од вас омилен лик делови.Мики, Ratatouille, Зуи Lightyear, Неверојатните, Бод, Monsters Inc и Немо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите