.

.

5/32-во X 10-ft Заварување Нерѓосувачки Челик Директно Линк Синџир, за Дом, Замав, Пет, Кампување, Капацитет 500lbs

5/32-во X 10-ft Заварување Нерѓосувачки Челик Директно Линк Синџир, за Дом, Замав, Пет, Кампување, Капацитет

мислење на клиентот:

DEN 424.80
Достапност
Во достапна форма

РЃА ОТПОРНИ 304 од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Со Подобро Корозија И' Рѓа Отпорни, Добар За Употреба Како Замав Синџир, Тенџере Виси И Други Отворено Цел.МАЗНА ПОВРШИНА Без Брус На Површината, Никогаш не се Грижите За Боли Твое Или Вашите Деца Раце.Safe Капацитет : 500 Фунти (226kg) Безбедна Работа Оптоварување.Не Грижете Се За Кршење Рамките Безбедно Работно Оптоварување.ДОБРИ ТОПЛИНА/СТУД ОТПОРНОСТ особено погоден за употреба во случаи под многу високи и ниски температури, како и во превозните руинирани места.Durableand отпорност на абење за долгорочна употреба.Широка Примена : нерѓосувачки челик синџир е широко се користат во нашиот секојдневен живот, како и механички пренос и влечење.Совршена како домашно милениче синџир, облека виси синџир,latch анти-кражба употреба,сидро синџири, кревање синџир, парапет, анти-кражба синџир, накит одлуки и повеќе може да се мисли на!.Нерѓосувачки челик chainis широко се користи во секојдневниот живот, како и механички пренос и влечење.Совршена како домашно милениче синџир, облека виси синџир,latch анти-кражба употреба,сидро синџири, кревање синџир, парапет, анти-кражба синџир, накит одлуки и повеќе може да се мисли на!Исправен Линк Синџир е долг заварени линк синџир.Овој тип на синџир е познат по неговата флексибилност.Тоа се користи во guard синџир апликации, tailgates и бариера синџир.Синџир Линк Големина 1-7/32 инчи надвор должина од 5/32 инчи дебела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите