.

.

за Мерцедес Б G63 G500 G Вагон W463A W464 Внатрешни работи Украси Украси Вратата Sills Металик Сина LED Осветлување 4 парчиња

за Мерцедес Б G63 G500 G Вагон W463A W464 Внатрешни работи Украси Украси Вратата Sills Металик Сина LED Осветлување

мислење на клиентот:

DEN 15240.00
Достапност
Во достапна форма

Го подобрува визуелниот ефект!.Висок квалитет детално изработени предмети!.Лесно процесот на инсталација!.Супер брзи превозот преку DHL, UPS-от или Европската поштенски услуги во рамките на Европа!.Предупредување!Електронски елементи не може да се вратија!Професионалната инсталација потребни!.Тоа е можно да се изврши во други бои, зелена, црвена, бела.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите