.

.

WJCCY Кристално Стакло Lead-free Виски Decanter за Алкохол Бурбон Виски или Вино, Ирски Намали Триаголен

WJCCY Кристално Стакло Lead-free Виски Decanter за Алкохол Бурбон Виски или Вино, Ирски Намали Триаголен

мислење на клиентот:

DEN 7939.44
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Cryrstal стакло ( Lead-free )。.Капацитет : 700 мл / 23.67 оз。.High-end Голем капацитет црвено вино, чаши decanter.Lead-free кристално стакло материјал, здравје и безбедност.Ладно инцизија процес, парична казна изработка.Материјал : Cryrstal стакло ( Lead-free )Боја : transparent Size : 12.5 x 26.5 cm / 4.92 x 10.43 inches Capacity : 700 мл / 23.67 oz Item Тежина : 1418 g / 3.12 pounds High-крај Голем капацитет црвено вино, чаши decanter.Lead-free кристално стакло материјал, здравје и безбедност.Ладно инцизија процес, парична казна изработка.Пакетот вклучува : 1 Buc x Виски Decanter Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите