.

.

XJhoma Аквариум Алги Растенија Трева Чистење Алатки Поставите Риба Резервоарот За Чистење Колекции

XJhoma Аквариум Алги Растенија Трева Чистење Алатки Поставите Риба Резервоарот За Чистење Колекции

мислење на клиентот:

DEN 371.52
Достапност
Во достапна форма

Вклучително Со остри ножеви, точно да се кастри, одржување на водни растенија или Potted Растенијата со помош на нашата ножици; Преместување на песок, оркестарот или чакал во вашиот аквариум риба резервоарот или Potted Растенијата со помош на нашата чакал шпатула; што е лесно да се контролира и се спречува рацете од добивање на влажно.Прстите не ќе се затегнати поради нејзината мазна се справи.Совети : По користење, ве молиме не заборавајте да се измијат со вода и се суши.Вклучително Со остри ножеви, точно да се кастри, одржување на водни растенија или Potted Растенијата со помош на нашата ножици; Преместување на песок, оркестарот или чакал во вашиот аквариум риба резервоарот или Potted Растенијата со помош на нашата чакал шпатула; што е лесно да се контролира и се спречува рацете од добивање на влажно.Прстите не ќе се затегнати поради нејзината мазна се справи.Совети : По користење, ве молиме не заборавајте да се измијат со вода и се суши.Се фокусираат на Корисниците : Ние се грижиме за задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт, ние сигурно ќе ви понуди задоволни решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите