.

.

Utoolmart Професионална Алатка Торбичка,Оксфорд Платно Алатка Џебови, Тешки Алатка Организатор,Целосно Прилагодливи Работа Појас,Водоотпорен,Заштитна Работа Торба С?

Utoolmart Професионална Алатка Торбичка,Оксфорд Платно Алатка Џебови, Тешки Алатка Организатор,Целосно Прилагодливи

мислење на клиентот:

DEN 621.36
Достапност
Во достапна форма

【Материјал】- Направени од добар квалитет оксфорд платно,силна и водоотпорен.Силна носивоста, силна и носат-отпорни, долг животен век. 【Висок Квалитет】- Ремени се двојно пораби да престилка за дополнителна сила и издржливост.Штити облека против spills и на себе од летање остатоци.Ергономски дизајниран за да се еднакво дистрибуирате тежина преку рамената. 【Мултифункционален】- Мулти-џеб дизајн, можете брзо и безбедно да ги организирате вашите чекани, навртки, моливи, ножеви, клешти, screwdrivers или било какви други алатки во вашата лента со алатки. 【Дизајн】- Целосно прилагодливи рамо, рака.Големина што одговара на секого,поместена рамо ремени и прилагодлива вратот и половината ремени одговара на мажите и на жените до 10.2 инчи.Дизајниран за удобност и заштита. 【Широка Примена】- Со класичен дизајн и врвна функционалност, тоа е одлична алатка торба за Столари, Roofers, Base Инсталација, Electricians, Gardeners или практично секоја област на работникот.Utoolmart Алатка Торбичка Алатка Organizers Description1.Изграден за да трае по цена која е прифатлива.Направена од ултра-силна 600 D Оксфорд платно материјал, тоа е и солза и отпорни на абразија.Тоа ќе трае низ најтешките проекти.И по цена, можете да имате еден за сите на вашите хобија и работа на проекти.2.Дизајнирано за да биде удобно, а тоа ги штити.Прилагодливи ремени и кратки лигавче должина направи оваа совршена работа појас од мажите и жените од сите големини и височини.додека скратен го прави полесно да се пресврт, виткајте, клекни и се движи околу додека работите.Брзо ослободување тока е лесно да се зацврсти—не ремени или жици за да се врзуваат.3.Плус водоотпорен платно штити облека против spills и нота на бојата, дамка, а завршува правејќи го овој совршен алатка појас за поправки, сликарство, занаети, бразилецот, bbq, дрво, чистење, и многу повеќе.4.Совршен за уметности и занаети и домашни подобрување projects This алатка појас е совршен за столари, woodworkers, woodturners, electricians, machinists, господар техничари, механика, сликари, и секој кој работи на домашна проекти за подобрување на тревникот за нега, чистење и повеќе.Носат додека градинарство, бразилецот, bbqing, дрво или прави занаети од сите видови.Технички Parameters Product име : Алатка Pouch Material : Оксфорд Canvas Colour : Морнарица Blue Package Content1 x Алатка Торбичка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите