.

.

Спец Ops Алатка Опрема SF-18 ДЕЛТА Тактички Вест Алатка Појас со Среден Пошта, Тежина Dispersal Работа Вест - На Лекар (Coyote Тен)

Спец Ops Алатка Опрема SF-18 ДЕЛТА Тактички Вест Алатка Појас со Среден Пошта, Тежина Dispersal Работа Вест

мислење на клиентот:

DEN 5256.00
Достапност
Во достапна форма

Поддршка на Оние Кои Служеа : За секој Тактички Алатка Вест продаваат, ние донираат $7.50 директно да SOWF во корист на семејствата на паднатите специјални операции воини и оние кои беа ранети во акција.Медиум Тактички Вест Алатка Појас Се : SF-18 Делта Лекар почести џек-од-сите-занаети - Специјалните Сили Медицински Наредникот - со работа вест за handymen со среден пошта.Разноврсна Работа Вест : Оваа алатка вест служи како заврши столар алатка појас или за електричар, сликар, или HVAC работник.На пошта се помали од нашите Инженер вест, голема за помали tools.Оваа тактичка алатка вест доаѓа со две чекан куки на секоја страна џеб.Удобноста & Издржливост : Со мемориска пена рамо ремени и целосна dispersal на тежина низ колковите, грбот и рамената за намален замор.Тешки-должност состав за максимална издржливост.Целосно Прилагодлив : Ремени на грбот и појас се целосно прилагодливи за да бидете сигурни дека тоа ви се вклопува удобно и да не заостануваат.Се вклопува половината се до 43".Обичај закрпи на располагање премногу.SF-18 D Тактички Алатка Вест е оптимална тактички алатка вест и појас решение за целната столар, или оние кои имаат само 48 часа на крајот од секоја недела да ја заврши мисијата.Рационализација верзија на СФ-18 C, во СФ-18 D ви овозможува се што ви треба да дестинации, продавница, и се даде приоритет на опрема што ја прави вашата работа успешно.Средни пошта и дуел чекан куки обезбеди доволно простор за да се типични toolset, како и простор за компактен вежба, навртки, и брзина квадратни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите