.

.

Магнетни Wristband Совршен Порибување Stuffers за Мажите, Алатка Појас Магнетни Wristband за Задржување на Завртки, Нокти, Вежба Битови, Кул Подароци Gadgets, за Мажи Жени Тато Сопр?

Магнетни Wristband Совршен Порибување Stuffers за Мажите, Алатка Појас Магнетни Wristband за Задржување на Завртки,

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

100% 1680 D балистички полиестер магнетни wristband. [ Совршен Подарок Идеја за Мажи Жени ] : се Се уште во неволја за она што подарок најдобар?HIGHEVER зглоб магнетни завртка за носител со прекрасен дизајн, високо-квалитетни и удобно материјал.Тоа е практична подароци за мажи на Божиќ подароци порибување stuffers за мажи/ денот на Вљубените подароци за него / Татковци ден подароци за таткото / Мајката ден подароци / Годишнината подароци / Роденденски подароци / Порибување stuffers за мажи.Идеална алатка појас за грчевито држејќи се за нокти, завртки, навртки носителот gadget. [Надградба Алатка Организаторите] : HIGHEVER магнетни алатка wristband е Вграден со 15 супер силни магнети, дојде со две џебови, пластични делови се сместени.Тој е направен од 100% 1680 D балистички полиестер, дише материјал и лесен дизајн го прават овој зглоб магнетни завртка носителот совршен за вас.Врвка за околу бенд одговараат за сите !. [Кул Gadgets, за Мажите] : Магнетни wristbands се одлични за handymen кои треба да ги чувате мали метални делови и завртки на нивните зглобовите како што тие се направи поправки во домот или на градилиштето.Тие ефективно да ви обезбеди еден "трет рака".Сакан од дома repairmen, дрво работници, столари, авто механика, plumbers, и општи изведувачи. [Една Големина Одговара на Повеќето Зглоб] : На HIGHEVER wristband мерки 12.9" x 3.5" x 0.59".Магнетни wristband за одржување алатки карактеристики супер силни магнети, а дише дизајн, така што можете да го носат на хривнија на целиот ден, и тежина од 3.2 унци.Таа дојде со прилагодување појас за да одговара на сите зглобовите совршено!. [100% Ризик Задоволство Гаранција] : Ние ви нудиме 100% ризик задоволство гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Згора на тоа, ние се познати за нашите одлични услуги на клиентите и поддршка!Па, зошто мислам два пати?ЦЕЛ СЕГА, да се добие овој совршен подарок - магнетни wristband.Луѓето со користење на алатки како screwdrivers и чекани често имаат потреба од континуирана набавка на ноктите, завртки, навртки и завртки, итн.HIGHEVER Магнетни зглоб бенд реши совршено.Само стави gadgets, на врвката за околу бенд, а потоа лесно да се работи.Често, кога се работи во непријатна или ограничени место, ако се еден шраф, миење, орев, или друг објект е падна може да се оди некаде каде што тоа може да предизвика штета, е.г.во автомобили мотор за замрзнување.Магнетното wristband решава и двете од овие проблеми и многу повеќе.Порибување Stuffers за Мажи / Жени.Божиќ Подароци за Мажи / Жени.Роденденски Подароци за Мажи / Жени.Денот на вљубените Подароци за Него / Неа.Годишнината Подароци за Мажи / Жени.Татковци Ден Подароци за Тато.Мајки Ден Gifs за Жените.Магнетни wristband е совршен подарок за мажите, тоа ќе го направи вашиот сопруг, дечко, татко, Пријател, или олеснуваат работата и секогаш се чувствувам твојата љубов за нив.Порибување Stuffers за Мажи / Women Christmas Подароци за Мажи / Жени Роденден Подароци за Мажи / Жени Денот на Вљубените Подароци за Него / Her Anniversary Подароци за Мажи / Women Fathers Ден Подароци за Dad Mothers Ден Gifs за Жените.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите