.

.

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Безбедност Инструмент Алатка Кутија Заштитна Водоотпорен Shockproof лента со алатки Запечатени Алатка Случај Отпорност Куфер ?

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Безбедност Инструмент Алатка Кутија Заштитна Водоотпорен Shockproof лента

мислење на клиентот:

DEN 1027.68
Достапност
Во достапна форма

Надворешни димензии : 120x85x70mm.Внатрешни димензии : 115x80x65mm.Надворешни димензии : 240x135x100mm.Внатрешна големина : 220x125x90mm.Погоден за домашни итни поправки, водовод поправки, електричар поправки, механички поправки, автомобил водови, канцеларии итн.Ова поле може подобро да се заштити безбедноста на објектите внатре, избегнување на loss External димензии : 120x85x70mm Internal големина : 115x80x65mm External димензии : 240x135x100mm Inner големина : 220x125x90mm External димензии : 300x135x100mm Internal димензии : 280x125x90mm External димензии : 360x135x100mm Inner големина : 340x125x90mm External димензии : 420x165x100mm Inner големина : 400x155x90mm External димензии : 545x180x100mm Internal димензии : 515x170x90mm Equipped со цврсти рачки, што е повеќе удобни за носење, удобен за носење и лесно да одиме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите