.

.

Aexit Јасно Пластика Алатка Организаторите Еден Слот за Електронски Компоненти за Чување Алатка Кутии Кутија 75x65x20mm

Aexit Јасно Пластика Алатка Организаторите Еден Слот за Електронски Компоненти за Чување Алатка Кутии Кутија

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Чување;Материјал : Пластика.Боја : Clear White;Прегради Количина : 1. Случај Надворешни Големина : 75x55x20mm(L*W*H).Тежина : 15g.Пакет Содржина : 1 x Случај.Дизајниран со правоаголна форма за чување.Мултифункционален дизајн.Тоа може да се користи за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит.Исто така може да се користи за складирање на риболов кука, риба намамат мамка или други мали алатка за полнење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите