.

.

GYZCZX Електрични Кофа Алатка Торба Преносни Раководство Дом Градина Хардвер Алатка Организатор Кеси

GYZCZX Електрични Кофа Алатка Торба Преносни Раководство Дом Градина Хардвер Алатка Организатор Кеси

мислење на клиентот:

DEN 6640.08
Достапност
Во достапна форма

50 вкупно џебовите на избрани форми и големини поставени внатре и од надвор Обезбеди неограничени опции за складирање.Тешки-должност отпорен на вода 1680 D rip-стоп полиестер материјал отпорен на кинење.Поместена се справува обезбеди удобност при вршење на тешки товари.Внатрешни чекан јамка држи чекан во исправена позиција за лесен пристап.Zippered надворешен џеб штити вредности. 50 вкупно џебовите на избрани форми и големини поставени внатре и од надвор Обезбеди неограничени опции за складирање.Тешки-должност отпорен на вода 1680 D rip-стоп полиестер материјал отпорен на кинење.Поместена се справува обезбеди удобност при вршење на тешки товари.Внатрешни чекан јамка држи чекан во исправена позиција за лесен пристап.Zippered надворешен џеб штити вредности.Спецификација : Материјал : Оксфорд Cloth Package се Вклучени : Прирачник*1 If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Клучни карактеристики

Material:
Oxford Cloth
Package Included:
Toolkit*1 :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Им се допаѓа и на купувачите