.

.

N?На Niceautoitem Внатрешни Додатоци Автомобил Целосен Сет Декорација Налепници Трим Покритие за Џип Renegade 2014-2020 (Портокал(34Pcs))

N?На Niceautoitem Внатрешни Додатоци Автомобил Целосен Сет Декорација Налепници Трим Покритие за Џип Renegade

мислење на клиентот:

DEN 1394.40
Достапност
Во достапна форма

Боја : .Одговара : за Џип Renegade 2014-2020. Изработен од ABS.Лесна инсталација со 3 M лента на грбот.Пакет вклучувајќи : ве Молиме изберете боја ви се допаѓа, секоја боја содржи различна количина. - 100% Сосема Ново - Изработени од АБС - Заштитете го вашиот автомобил од гребење - ги Красат вашата кола модни луксузни живописни - Лесно да се инсталира со 3 M лента само да се земе во секунди - Внатрешноста Декорација Додатоци Трим Покрие - Fit : за Џип Renegade 2014-2020 - Продадени во 34 Или 36pcs/set ,ве Молиме изберете боја ви се допаѓа, секоја боја содржи различна количина - Имајте на ум 1 : ве Молиме проверете со вашиот автомобил модел и години пред да нарачате,производ само Компатибилни со Џип Renegade 2014-2020. - Имајте на ум 2 : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! - Топло Совети : Кога температурата е пониска од 15 степени,ве молиме да се Загрее 3 M лента со фен за коса;ве молиме да ги Избрише до треба да го залепите дел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите