.

.

NarutoSak Аквариум Светилка Страна На Off Аквариум Полн Спектар на Риба Резервоарот Светлината LED Компатибилен со Вода на Растенијата

NarutoSak Аквариум Светилка Страна На Off Аквариум Полн Спектар на Риба Резервоарот Светлината LED Компатибилен

мислење на клиентот:

DEN 1929.60
Достапност
Во достапна форма

Она што овој производ може да ви понуди е дека можете слободно да ја прилагодите неговата висока осветленост да одговара и да се вклопи во вашиот риба резервоарот да се користи, и 3 светлина ефект режими ќе го направат вашиот риба резервоарот повеќе доста, и можете да го користите за долго време со водоотпорен функционира без скршен лесно.Доаѓа со рака работат копчето кој ќе биде лесен за инсталација и употреба, различните plug спецификации ќе го направи тоа може да одговараат за различни земја и држава да се користи во home.By одлуки со пластични материјали, овој аквариум светлина ќе се носат-отпорни, и цврсто да се постави на риба резервоарот.Овој производ има 3 спецификации за вас да се избере од 20, 30, 40. Тоа е погоден за место на риба резервоарот за осветлување и украсување на вашите риби резервоарот.Спецификации : Произведени со рака работат копчето кое оваа светлина ќе биде удобен и лесен за инсталирање, и повеќе plug спецификации ќе направи можете слободно да го избира за да одговараат на многу земји и држави да го користите.Несомнено дека оваа светлина ќе биде широко апликација дома да се користи се должи на повеќе различни plug спецификации, и на рака работат на копче ќе го направи тоа лесно да го инсталирате и користите.Повеќето земји и државите кои може да се користат според своите различни plug спецификации, својата рака работат на копче ќе го направи тоа да биде едноставен и лесен за инсталација.Карактеристики : Неоспорен дека вашите риби тенк ќе биде повеќе привлечна и убава за користење на оваа светлина, која има 3 различни светлина ефект режими и висока осветленост да се прилагоди и да одговара тоа, исто така, оваа светлина ќе биде водоотпорен да се користи долго време без скршен.Несомнено е дека оваа светлина ќе биде носат-отпорни, за употреба со водоотпорен површината и 3 различни светлина ефект режими ќе ги красат вашата риба резервоарот да се направи убава, исто така, има висока осветленост за вас слободно да одговара и да се вклопи во вашиот риба резервоарот.Тоа е погоден за место на риба резервоарот за осветлување и украсување на вашите риби резервоарот.20 Светлина Должина : 18cm/7.09" (Прибл.)30 Светлина Должина : 28cm/11.02" (Прибл.)40 Светлина Должина : 38cm/14.96" (Прибл.)Кабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум Светлина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите