.

.

Американската Занаети Гајба Хартија Акварел Комплет Боја Открие Малечки Ти 4 Дел

Американската Занаети Гајба Хартија Акварел Комплет Боја Открие Малечки Ти 4 Дел

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

Акварел Печати Комплет.Златна Фолија Дизајни.Совршен За Употреба Со Акварели.Земја На Потекло : Кина.Оваа акварел печати комплет е совршен за додавање на некои талент за вашиот следен украсување прилика.Овој пакет доаѓа со четири акварел отпечатоци, еден 13 x 16", две 8 x 10", и една 5 x 7 инчен печати.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите