.

.

ЕКИ Програмер, BDM Рамка Тест Одбор со 4pcs Сонда Pin Поддршка за 22pcs BDM Адаптер за НАС Plug 110‑240V

ЕКИ Програмер, BDM Рамка Тест Одбор со 4pcs Сонда Pin Поддршка за 22pcs BDM Адаптер за НАС Plug 110‑240V

мислење на клиентот:

DEN 1840.56
Достапност
Во достапна форма

Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Супер Функција : Ова ЕКУ Чип Алатка е направен од високо квалитетни материјали, ПВЦ, што го прави повеќе издржливи и можете да го користите за долго време.Пакет вклучувајќи целиот сет на додатоци, која може да обезбеди многу погодност за вашата помош.Лесен за Користење : Ова BDM Рамка Тест Одбор е едноставен за користење, ви нудиме многу погодности.Практичен и удобен во употреба.Како практична алатка што ќе им е потребно.Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Универзална Употреба : Овој ЕКИ Програмерска Алатка има широк спектар на апликации, и е совршено прилагодени на главната опрема и поддржува 22pcs BDM адаптери.Одлични Перформанси : надградена мултифункционални автомобили, ECU трепка тест стојат може да биде инсталиран со брз програмирање адаптер одбор, кој може брзо и stably реализира ЕКИ трепка програмирање.Професионален Дизајн : програмирање е многу брзо, изведба е стабилна, и тоа е погодно за корисниците да се поврзете на брзо програмски интерфејс на ECU.Спецификација : Предмет Тип : BDM Рамка Материјал : ПВЦ Приклучок : НИ Plug Напон : 110-240 V Описи : производот може да совршено се совпаѓа со мејнстрим уреди Пакет Листата : 4 x Главниот Тест Одбор Собранието 4 x Бакар Игла (2 парчиња Црвена и 2 парчиња Црн) 2 x Поврзување Прачка 4 x Сонда 4 x Конекција Линија 6 x Завртка (4pcs Сребро и 2 парчиња Црн) 6 x Нут 6 x Главниот Тест Одбор Одредување Завртки (2 парчиња Црно-Раководител Големи Завртки И 4pcs Сребро Големи Завртки) 1 x Адаптер 1 x Прирачник Забелешка : производот може да совршено се совпаѓа со мејнстрим уреди.

Клучни карактеристики

    :

Им се допаѓа и на купувачите