.

.

Мачка Дрво Стои Куќа со Гребење Мислења Сива,32

Мачка Дрво Стои Куќа со Гребење Мислења Сива,32

мислење на клиентот:

DEN 427.20
Достапност
Во достапна форма

1. Сисал јаже ликвидација, задебелена поддршка, избегне каква било тресат. 2. Супериорен материјали обезбедува добар квалитет, стабилност и безбедност. 3. Тој нуди забава простор за мачки. 4. Јагниња волна прави оваа мачка кула меки и удобни за користење. 5. Кул милениче алатка за пријатен мачки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите