.

.

СТОП за СЕГА Мала Мачка Качување Рамка, Мачка Дрво, со Лен Прстен, Гребење Мачка Сисал Колона, со Играчки, Беж

СТОП за СЕГА Мала Мачка Качување Рамка, Мачка Дрво, со Лен Прстен, Гребење Мачка Сисал Колона, со Играчки, Беж

мислење на клиентот:

DEN 1286.40
Достапност
Во достапна форма

Материјал : лен и сисал опфатени на површината на мачка качување рамка се природни растенија за да се заштити вашиот маче од штета.Дизајн : мачката качување рамка е составен од лен-рана цилиндар и круг, секој со мали крзнени топката или играчка, која може да се разбуди на мачката интерес.Функција : Ако имате оваа мачка качување рамка во вашиот дом, можете да водење на вашата мачка да ги користите гребење пост, наместо да им се овозможи тоа да ги уништи на мебел.Совети : Оваа мачка качување рамка е 7.9 x 7.9 x 12.6 инчи, погоден за мал мачки и кучиња да се игра со нив, ве молиме да купите со претпазливост.По-продажбата на услугата : По добивањето на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви овозможат совршено решение.Ви благодариме за доаѓање.Вовед : Мачка кула е модерен милениче алатка за обезбедување пространа соба каде мачките може целосно да уживате во себе.Она што особено го препорачуваме денес е само нашата 13" Мачка се Искачи Носителот Кула Мачка Дрво, Кружни Прстен со Играчки Светло Сива !За мачка кула дизајн, стабилност е од пресудно.Нашата мачка кула тука, усвојување висока класа дрво и јаже , обезбедува одлична трајност и удобност.Тоа им овозможува на вашата сакана мачка да се искачи повисоко и да останат stably.Светла боја ја прави оваа мачка кула, кул и стилски!Тоа во голема мера ќе ве молиме вашите мачки!Функција : 1. Лен материјал, кул и удобно во текот на летото 2. Влакнести и издржливи ткаени сисал природно инспирира гребење 3. Заштитете го вашиот мебел од тоа да биде изгребани 4. Smellless, направени од рециклираат материјал 5. Мачка играчки, донесе boll и глувчето играчка, да се стимулира мачка интерес Спецификации : 1. Димензии : (7.9 x 7.9 x 12.6)" / (20 x 20 x 32)cm (L x W x H) 2. Големина : 13" 3. Модел : M52 4. Материјал : Сисал & Лен 5. Тежина : 2.00 LB / 0.9 кг 6. Товарот : 17.6 LB / 8kg 7. Боја : Светло Сива Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Кула 1 x Инсталација Настава.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите