.

.

DINZHA Мачка Сад Керамичка Високи Нозе Домашни Мачки, Кучиња, Мачиња на Храна, Заштита на Цервикален ' Рбет, Спречите Превртување, Спречување на Црна Брада(Мрзливи мачк

DINZHA Мачка Сад Керамичка Високи Нозе Домашни Мачки, Кучиња, Мачиња на Храна, Заштита на Цервикален ' Рбет,

мислење на клиентот:

DEN 729.60
Достапност
Во достапна форма

НАМАЛУВАЊЕ на ВРАТОТ ТОВАР - совршен висина на покрена мачка чинии се намали мачка вратот товар.Вашиот симпатична мачки можат да јадат и пијат повеќе удобно, и не треба да се обидуваат вратот надолу.Само да уживаат во неговата релаксирачки оброк време!.УНИКАТЕН НАВАЛИТЕ ДИЗАЈН - навалена сад спречува мачка брада од се притиснати и од него прави леснотија.Бидејќи на навалување агол, храна никогаш не добива фатени во грбот и страните на садот.Тоа е погодно за мачки да ја јадат.BACKFLOW ПРЕВЕНЦИЈА - На покачена мачка сад се стави мачка устата во подобра позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и ги ублажува своите повремени повраќање.Ајде маче расте здрава.Совршен за мокра храна, мачка лекување и мека храна.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ КЕРАМИЧКИ - мачка чинии се направени од издржлив порцелан, микробранова печка & машина за миење садови безбедно, лесен за чистење.И керамички материјал не е лесно да се одгледуваат бактерии, тоа е добро за писе на здравјето.ПОГОДЕН ЗА МАЛ МАЧКА - Секој сад има 5 мл капацитет, идеална бавна храна за домашни миленичиња сад, маче храна фармацевт.Секоја боја и модел е толку слатко!.ПОДОБРУВАЊЕ на МАЧКА СТАНДАРД НА ЖИВЕЕЊЕ И HEALTHRaised мачка сад би можел да се спречи мачка од земајќи ги во премногу воздух, тоа ќе помогне да се намали на мачка повраќање.Поставените чаши имаат повеќе погодно висина и мачката не мора да се водат вратот.Маче може да се опуштите себе кога напор јадење.домашно милениче за мали dog PERFECT ЗА МАЛИ МАЧКА/DOGThe милениче сад е 2.5 унца.Тоа е погоден за мал мачки и кучиња.Покачена дизајн да ги јадат на леснотија.Домашни миленици се само дел од нашите животи, но ние сме целиот свет за домашни миленици.Кучињата и мачките се човечки пријатели.Иако тие не можат да зборуваат, тие ни придружуваат секој ден.сака нашите миленици за да се добие најдобрата компанија со добра производи.тилт дизајн милениче bowleasy cleaninggift за cat UNIQUE НАВАЛИТЕ DESIGNThe навалите агол е лесно за една мачка да бркаат својата храна низ сад за да се биде среќен.Вашата мачка нема whisker замор повеќе.Лесно Да се Clean Smooth керамички сад е супер лесно да се чисти.Можете да ја мијат со рака или со машина за миење садови.И порцелански материјал не е лесно да се одгледуваат бактерии.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ PETProvide удобно милениче сад за вашата прекрасна маче или кученце, нека растат здрава и среќно!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите