.

.

ZOUSHUAIDEDIAN Ратан Мачка Дрво Мачка Кула Маче Мали Мачки Игралиште Мебел со Природни сисал Гребење Пост и Кадифен Глувчето-Достапни за Играње се Релаксираат и Спиење,Му

ZOUSHUAIDEDIAN Ратан Мачка Дрво Мачка Кула Маче Мали Мачки Игралиште Мебел со Природни сисал Гребење Пост и

мислење на клиентот:

DEN 1495.20
Достапност
Во достапна форма

1. Мулти-слој цврсто дрво е како стабилна како Планината Таи, и прецизната механика структура дизајн е побезбедно да се спречи тресење. 2. Кожата-friendly фланелен боксери подлога не е иритирачки и удобно, без да се затнат. 3. На високо-квалитетни сисал е убава и отпорен на гребење, и не-иритирачки високо-одделение дебели перница им овозможува на мачка да се одморат удобно. 4. Еколошки ратан, со мазна површина и не burrs, тоа може да се користи од страна на домашни миленици на леснотија. 5. Играчка виси топката носи повеќе да се забавуваат да го мачка живот.Име на производ : Мачка Качување Frame Size : 78* 58*160 CMMat : Беж дебели mat Material : multilayer цврсто дрво, PP ратан, sisal Features : природна заштита на животната средина, силна и нула resistant Color : Кајсија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите