.

.

Под Оклоп Мажите Iso-студ Брегот Пауза Кавер-Качулка

Под Оклоп Мажите Iso-студ Брегот Пауза Кавер-Качулка

мислење на клиентот:

DEN 1038.48
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Iso-Студ ткаенина помага да ги растера телесната температура, што го прави да се чувствуваат кул на допир.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Артикулирани ракави за неограничен движење.UPF 50+ заштитува вашата кожа од сончевите штетните зраци.Iso-Студ ткаенина помага да ги растера телесната температура, што го прави да се чувствуваат кул на допир.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Дарежлив худ конструкција за максимална сонцето покриеност & удобно се вклопуваат.Артикулирани ракави за неограничен движење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите