.

.

YUTRD ZCJUX Дебели Двојно-Dided Сомот Тренерки Мажите е Зима и Топло, Злато Сомот Постави Три Парче Сомот Одговараат (Боја : Црна, Големина : XL Код)

YUTRD ZCJUX Дебели Двојно-Dided Сомот Тренерки Мажите е Зима и Топло, Злато Сомот Постави Три Парче Сомот Одговараат

мислење на клиентот:

DEN 9239.76
Достапност
Во достапна форма

Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。.Издание тип : мода/спорт/рекреација。.Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Носат великодушно и елегантно, удобно со ткаенини.Додадете смисла на улица сензибилитет за толкување на модерен став на нови интересни модни。Издание тип : мода/спорт/рекреација。Извршување е комфор, удобност, и природност, на луѓето и им даваат чувство на слобода.* Големина на овој костим е мал, ве молиме потврдете големината пред ставање на ред.Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат.Answer : ___________________________ Note : 1.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 2.Бидејќи на осветлување и екранот,таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме understand3. 1-3cm грешка е можно.(Ако не сте сигурни дека големината, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите