.

.

Шампион Момчиња Две Парче Атлетик Руно Врвот Tricot Дното Поставите Детска Облека

Шампион Момчиња Две Парче Атлетик Руно Врвот Tricot Дното Поставите Детска Облека

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Оксфорд,Tricot,Руно.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ДВЕ ПАРЧЕ СЕТ : 2 парче руно tricot поставува вклучува еден долг ракав маскирани руно врвот и еден тенок опремени tricot панталона дното.ШАМПИОН НАСЛЕДСТВО КОЛЕКЦИЈА : Промовирање на брендови ДНК, нашето наследство колекција нуди потпис Шампион изгледа дека ќе мора да дојде да се знае и љубов од брендови 100 годишна историја.ВАРИЈАЦИИ на боите : Стил доаѓа во повеќе бои, па можете да го изберете вашиот омилен!.ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ И РЕБРЕСТИ РАКАВ : еластичен корселе овозможува удобно, индивидуализира одговара, нема подготви низа.На 1 × 1 ребро му дава облека, чиста готовиот изглед.Ве молиме погледнете го големината на табелата за најдобар можен одговара, ако вашиот големини падне помеѓу две големини, ве молиме цел големина нагоре.УПОТРЕБА : Pullover качулка е совршен за лесен, стрес слободни облека за вашиот малиот човек да се позанимавам во.Вашата удобност е загарантирана!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите